metaliczny stuk(zgrzyt) prz skręcaniu w lewo

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • sinuh3
    Classic
    • 2013
    • 22

    metaliczny stuk(zgrzyt) prz skręcaniu w lewo

    chłopaki ile u was kosztuje docieplenie + elewacja na gotowo?
    u mnie ma być 15cm grafitowego styropianu + kolorowy baranek silikonowy (proste ściany bez boniowania i innych ozdób)

    [ Dodano: Sro 03 Paź, 12 14:09 ]
    Zamieszczone przez pskosz
    Panowie ktoś słyszał o oknach z firmy Drutex lub też Witraż
    ja kupiłem oknoplast, zrobione z veki, okucia niezłe, trzy szyby za 1000pln na całą chałupę, niski próg do drzwi tarasowych gratis, poszerzenia pod okna tarasowe w cenie okna, listwa podparapetowa na całej szerokości okna bez dopłaty, krótki termin realizacji, i były relatywnie tanie
    poza tym ujęli mnie profesionalną obsługą, przyjechali zrobili pomiar, na drugi dzień przedstawili szczegółową wycenę za to okno tyle za tamto tyle za kolejne tyle na papierze i do ręki
    inne zenki bębenki po zapoznaniu się z budową nic na papierze, podana suma, żadnych szczegółów i tylko pytanie: Panie robimy czy nie? bo na następną budowę muszę jechać
  • gaca
    Drive
    • 2011
    • 79

    #2
    metaliczny stuk(zgrzyt) prz skręcaniu w lewo

    Witam
    Problem jest taki.Skręcając w lewo i puszczeniu pedału gazu z lewej strony dobiega traki stuk metaliczny albo zgrzyt coś w stylu obtarcia metalu o metal,tak samo jadąc w lewo i dodając gazu jest taki sam pojedynczy stuk i tak ciągle przy dodaniu gazu i puszczeniu gazu jadąc w lewo taki odgłos.Jadąc na wprost i w prawo nie ma żadnych odgłosów.Ewidętnie słyszę to z lewej strony komory silnika aha zaczęło się to od tych mrozów czyli od kilku dni.Co to może być poduszka jakaś?
    pozdrawiam

    Komentarz

    • oolsztyniak
      RS
      S_OCP Member
      • 2007
      • 6647
      • Superb II combi (3T5)
      • BMN 2.0 TDI RS 170 KM

      #3
      A jak odpalasz to po kilku minutach nie tłucze? Może dwumas?
      Była O2 RS 190 km / 436 Nm
      Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

      Komentarz

      • gaca
        Drive
        • 2011
        • 79

        #4
        nie po odpaleniu może chodzić godzinę i nic nie tłucze także dwumas odpada,wydaje mi się że jakaś poduszka tylko nie wiem gdzie i ile jest poduszek w tym silniku

        Komentarz

        Pracuję...